Zubní implantát

Zubní implantáty jsou umělé náhrady zubních kořenů, které se následně opatřují samostatnými korunkami, můstky nebo stabilizují zubní protézy.

V naší praxi používáme pouze postupy a metody doporučené mezinárodní organizací ITI.

(International Team for Implantology).

Jsou-li implantáty zaváděny zkušeným odborníkem a je -li používán kvalitní a osvědčený sytém, můžeme říci, že se jedná o nejúspěšnější způsob stomatologického ošetření.

Co se týče úspěšnosti vhojení (přijetí implantátu organismem), naše statistka uvádí 2 nevhojené implantáty ze 400 zavedených implantátů za rok.

Na obrázku a) je situace po ztrátě zubu. Na obrázku b) je znázorněna situace vyřešená zubním implantátem. Na posledním obrázku c) je znázorněn důsledek neřešené ztráty zubu. Dochází k posunu, sklonění a vystoupení okolních a protějších zubů.

Nezávazná konzultace
Zubní implantát

Nezávazná konzultace

Zavolejte nám nebo napište email nebo si rezervujte svůj termín


Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti Jihočeské implantologické centrum s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti Jihočeské implantologické centrum s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

Přijďte se přesvědčit, že se zubních implantátů není nutno obávat.